Silvanols on keskkonnahoidlik farmaatsiaettevõte, mis toodab looduslikke toidulisandeid, meditsiiniseadmeid ja käsimüügiravimeid juba üle 20-aasta. Ettevõtte peamine eesmärk on tutvustada inimestele üle kogu maailma loduse ravijõudu.

Meie visioon on saada juhtivaks keskkonnahoidlikuks Baltimaade farmaatsiaettevõtteks, mis on tuntud Euroopas ja mille tooted on esindatud igal kontinendil. Silvanols arendab järjepidevalt innovatiivseid tooteid Lätis,  mida peetakse üheks puhtaima keskkonnaga riigiks maailmas. Meie suur privileeg on kasutada üksnes looduslikke koostisosi, säilitades nende väärtuslikud omadused. Kasutame metsamarjade mahlu, mis on meie siirupite ja palsamite meeldiva maitse ning-populaarsuse saladus.

Kombineerides teadmisi looduslikest ainetest ja moodsast tehnoloogia, on Silvanols loonud portfoolio rohkem kui kolmekümnest originaaltootest. Meie tooted on saadaval eri kujul: tabletid, kapslid, pihuse, vedelad palsamid, siirupid ja geelid. Silvanolsi tooted ei sisalda laktoosi ja gluteiini ega ka geneetiliselt muundatud organisme, need on ohutud lastele. Nende kvaliteet, efektiivsus ja ohutus lastele on heaks kiidetud  Läti Lastearstide Seltsi poolt ja see lubab meil kasutada osadel toodetel kvaliteedimärgistust Läti Lastearstide poolt”.

Silvanols on üks osa Olainfarma Grupist, mis hõlmab suurema nina juhtivaid ravimitootjaid Balti riikides, nagu JSC Olainfarm, apteegikett Läti Apteek ja Silvanols, asjatundja taimsete ravimite nnas.

Silvanols tegutseb aktiivselt järgmistes organisatsioonides:

·         Läti toiduainete tootja liit, http://www.lpuf.lv/en;

·         Läti kaubandus tööstuskoda, http://www.chamber.lv/en;

·         Läti farmaatsia ja  keemia kompetentsikeskus, http://pcccl.lv/en;

·         Läti kemikaali- ja ravimitööstuse assotsiatsioon (LAKIFA), http://www.lakifa.lv/en;

·         keskonna, bioenergeetika ja biotehnoloogia kompetentsikeskus, http://www.vbbkc.lv.

Meie uus visuaalne identiteet pühendub pisiasjadele, et muuta meie tooteid veel paremaks.Silvanols jääb truuks oma peamistele väärtustele, milleks on looduslikkus, puhtus, efektiivsus ja ohutus. Samuti on olulisel kohal elukvaliteet ning elurõõm ja suur optimism, mis on esindatud meie ettevõtte igas tahu. Need põhiväärtused lubavad Silvanolsil olla siseturu liidrid looduslike ravitoodete valdkonnas ja samal ajal jätkata laienemist, et Silvanolsi tooted oleksid kättesaadavad kõikjal välismaal, mis aitab tõestada kogu maailmale, et loodus ravib!

Ценности Silvanols

Loodus / traditsioonid

Silvanolsi ajalugu on kujunenud kombineerituna baltlaste pärandatud teadmistest, Läti farmatseutika traditsioonidest ja meditsiinist. Samal ajal kui paljud arenenud maad taasavastavad looduse ravivat toimet, Lätis neid teadmisi põlvest põlve edasi antud ega ole kunagi unustatud ning Silvanols kasutab neid. Ravimtaimede korjamine ja nende kasutamine ravimiseks ja ka profülaktikaks pika talve jooksul on siiani Läti inimeste hulgas laialt levinud. Me oleme väga uhked, et  tänu loodusest ja traditsioonidest  inspireeritud toodete valmistamisele on Silvanols tutvustanud oma nime kaudu maaimale üht ravivat õli, mille avastas Läti keemik ja teadlanse Alfreds Ošiņš  19-30. aastatel. Silvanolsi tooteid tehakse traditsioon järgides ja nende koostisosad on valitud hoolikalt puhtast loodusest, nende head omadused on teada-tuntud juba mitmete põlvkondade vältel.

Elujõud

Töötamine kõrgete moraalsete standarditega ettevõttes missiooniga luua parem elukvaliteet inimestele, samuti veendumus toodete headuses ja unikaalsuses annab meile kõigile Silvanolsis suure rahuldustunde.

Elujõud on meie edukuse ja innovaatilisuse võti, kuna ettevõtte töötajad usaldavad ja armastavad seda, mida nad teevad. Elujõud peitub Silvanolsi logos, toodetes, arengus ja meie meeskonna vaimus ning meie partnerid ja tarbijad hindavad kõike seda. Roheline värv ei ole mitte ainult looduse sümbol, see on ka optimismi värv, millega ettevõte tähistab iga oma saavutust.Elukvaliteet

Kuna kemikaalireostus looduses suureneb maailmas päev-päevalt, siis inimesed hindavad looduslikke ennetavaid tegevusi, et parandada oma elukvaliteeti. Silvanolsi jaoks on väga oluline inimeste elukvaliteet ja seetõttu teeme kõik endast sõltuva, et inimestel oleks ligipääs keskkonnahoidlikeravimitele, et seeläbi edendada tervislikku elustiili ja ellusuhtumist ning vähendada sünteetiliste ainete kasutamist tervishoius. Me pakume inimestele, kes kasutavad Silvanolsi tooteid, võimalust tõsta oma elukvaliteeti täiesti uuele tasemele ning aitame võtta vastutuse enda ja oma alähedaste tervise eest.