„SILVANOLS“ didžiausioje pasaulyje farmacijos parodoje „CPhI Worldwide“

01/04/2015

Latvijos farmacijos įmonės „SILVANOLS“ delegacija 2014m. spalio 7–9 d. atstovavo bendrovei tarptautinėje pirmaujančių farmacijos įmonių parodoje „CPhI Worldwide“, kuri vyko Paryžiuje. Šioje parodoje buvo pristatytas atnaujintas įmonės „SILVANOLS“ prekinis ženklas.

Didelį susidomėjimą sukėlė „SILVANOLS“ medicinos produktai, geliai ir balzamai, įskaitant nealkoholinius balzamus vaikams. „SILVANOLS“ stendą aplankė daugiau kaip 330 atstovų iš daugiau nei 30 šalių. Tai beveik du kartus daugiau nei pernai Frankfurte.

Įmonės atstovai susitiko su esamais ir potencialiais partneriais iš Jungtinės Karalystės, Austrijos, Šveicarijos, Suomijos, Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Rumunijos, Lenkijos ir Čekijos. Stendą aplankė suinteresuoti asmenys iš Australijos, Filipinų, Kuveito, Maroko, Egipto, Kinijos, Vietnamo, atstovai iš Pietų Amerikos šalių.

„SILVANOLS“ stendo lankytojams buvo suteikta galimybė susipažinti su daugiau nei 40 medicinos produktų, vaistais ir maisto papildais sukurtų ir pagamintų bendrovėje.  Buvo siūloma sudaryti sutartis plėtojant gamybos paslaugas.

Kompanija „SILVANOLS“ buvo pristatyta bendrame stende su AB „Olainfarm“ akcijų kontrolinio paketo savininku. Kompanijos dalyvavimas parodoje buvo finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo.

Kaip sėkmingo dalyvavimo parodoje patvirtinimas, šiais metais buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su viena iš didžiausių didmeninės prekybos kompanijų Gruzijoje, vaistinių tinklo atstovais, dėl  „SILVANOLS“ produkcijos prekybos Gruzijoje.

„CPhI Worldwide“ – didžiausia farmacijos paroda pasaulyje, kuri rengiama jau 25 metus. Šiemet parodą aplankė daugiau nei 30 000 lankytojų iš daugiau nei 140 šalių.

Arti