„SILVANOLS“ – Latvijos farmacinė įmonė, kuri beveik 20 metų gamina maisto papildus ir vaistus iš natūralių gamtinių žaliavų, taip panaudodama gydomąją gamtos galią žmonių labui.
Kiekviena pasaulio šalis turi savo tradicinius, amžiais išpuoselėtus gydomųjų priemonių receptus vietinės floros pagrindu. Dėl technologijų pažangos, atradimų ir naujų vaistų sintezės tradiciniai receptai dažnai prarandami. Tačiau dauguma europiečių šiandien iš naujo atranda pamirštas gydomąsias žolelių savybes, stengdamiesi pasivyti naujas tendencijas – grįžti prie visko, kas natūralu, visose srityse – tiek gyvensenoje, tiek ir sveikatos priežiūroje.
Kalbant apie sveikatos išsaugojimą, Latvijos gyventojai iki šiol palaiko glaudų ryšį su gamta – renka liepų žiedus, mėtų lapus, spanguoles ir kitus augalus, kurie padeda apsaugoti organizmą nuo peršalimo ligų ir stiprina imuninę sistemą žiemos periodu.
„SILVANOLS“ darbuotojų komanda kuria ir gamina produkciją Latvijoje, tai leidžia maksimaliai išsaugoti ekologiškomis sąlygomis augančių augalų gydomąsias savybes. Didžioji dalis žaliavų, reikalingų kompanijos produkcijos gamybai, auga Baltijos jūros regione.
Natūralios sultys, kurios įeina į didžiąją dalį „SILVANOLS“ produktų sudėtį, gaminamos mūsų gamykloje. Šie produktai yra 100 procentų natūralūs, sudėtyje nėra laktozės ir gliuteino, taip pat ir genetiškai modifikuotų organizmų. Sujungusi žinias apie naudingąsias vaistinių augalų savybes su naujausiomis technologinėmis galimybėmis, „SILVANOLS“ sukūrė daugiau nei 50 produktų. Į mūsų platųjį asortimentą įeina vaistai nuo peršalimo, vitaminai ir maisto papildai, gerinantys bendrą organizmo būklę.

SILVANOLS produktai

Natūralūs augaliniai preparatai:

  • maisto papildai
  • medicininės paskirties gaminiai
  • nereceptiniai preparatai 

Preparatų formos:

  • natūralūs balzamai ir sirupai
  • aerozoliai
  • kapsulės
  • geliai

Šiandien UAB „SILVANOLS“ yra viena iš sparčiausiai augančių bendrovių, gaminančių gydomuosius preparatus, vitaminus ir maisto papildus natūralių ingredientų pagrindu. Gamindama preparatus kompanija vadovaujasi naujais atradimais. Jos ateities vizija – nuolatos sekti ir stebėti naujus tyrimus ir tendencijas medicinos ir farmakologijos srityse, konsultuotis su geriausiais specialistais. Bendrovė didžiuojasi savo laboratorijomis, kurios atitinka GMP Europos standartus, o gamybos sistemos ir kokybė patvirtintos pagal ISO 22000 sertifikat.

Ценности Silvanols

NOVATORIŠKUMAS

Novatoriškumas – tai procesas nuo idėjos iki produkto. Mums tai reiškia kūrybiškumą!

LANKSTUMAS

Mes nuolatos ieškome naujų galimybių, lengvai prisitaikome prie pokyčių ir esame pasirengę atsižvelgti į naujausias tendencijas bei ateities poreikius, kad galėtume dirbti vardan klientų interesų.

KOKYBĖ

Mes stengiamės pasiekti aukščiausio lygio kokybę, kad ir ką darytume. Kokybė mums – tai pasitikėjimo ir patikimumo sinonimai, nes mes niekada nepamiršime, kad esame atsakingi prieš gydytojus ir pacientus.

PAGARBA

Mes įsipareigojame laikytis  pagarbių santykių su mūsų darbuotojais, verslo partneriais ir klientais. Mes gerbiame, vertiname aplinkinius ir visuomenę, ir esame nusiteikę atviram dialogui, norėdami pasiekti tikslus.

PRODUKTYVUMAS

Mes rūpinamės įmonės augimu, išmintingai valdome išteklius, supaprastiname gamybos procesus ir kuriame  palankią aplinką kompetentingų sprendimų priėmimui.