„Silvanols” sāk produktu eksportu uz Ukrainu

06/11/2015

Latvijas zaļās farmācijas uzņēmums „Silvanols” šī gada novembrī ir uzsācis četru oriģinālproduktu eksportu uz Ukrainu. Ukrainas iedzīvotājiem jau ir pieejami Latvijā iecienītie “Silvanols” produkti - “Faringospray“, “Laringospray”, “Fungispray” un “Rinogel spray”. Pirmā pasūtījuma kopējā vērtība ir vairāk kā 100 tūkstoši eiro.

“Silvanols” valdes priekšsēdētājs Artjoms Borcovs stāsta: “Darbu pie “Silvanols” produktu reģistrācijas Ukrainā sākām pirms gada un to būtiski atviegloja fakts, ka Ukrainas sadarbības partneri jau ilgstoši sadarbojas ar “Silvanols” kontrolpaketes turētāju AS “Olainfarm”. Mēs esam gandarīti, ka jau tagad varam Ukrainas iedzīvotajiem piedāvāt četrus no kopumā 16 šajā tirgū reģistrētajiem “Silvanols” produktiem. Apzināmies, ka šis laiks Ukrainas patērētājiem nav viegls, tomēr tirgus izpētes rezultāti liecina, ka mūsu produktiem no dabīgām izejvielām ir liels potenciāls, tāpēc līdz gada beigām plānojam paplašināt piedāvājumu ar “Silvanols” oriģinālprodukiem nervu, sirds, gremošanas veselībai, kā arī īpaši bērniem izstrādātiem uztura bagātinātājiem.”

“Silvanols” šogad ir uzsācis produktu eksportu uz Austriju, Grieķiju, Bulgāriju un Ukrianu, kā arī ir paplašinājis eksporta apjomus uz Igauniju, Poliju, Gruziju un Rumāniju.

Aizvērt