“SILVANOLS” ir Latvijas zaļās farmācijas kompānija, kas jau 20 gadus ražo dabiskas izcelsmes uztura bagātinātājus, medicīniskās ierīces un zāles, lai padarītu dabas dziedinošo spēku tuvāku un pieejamāku cilvēkiem visā pasaulē. 
Apvienojot zināšanas par dabas vielām ar jaunākajām tehnoloģiju iespējām, ir izveidots vairāk nekā 30 produktu portfelis dažādām indikācijām – no pretsaaukstēšanās līdzekļiem līdz uztura bagātinātājiem kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai. 
Kompānija lepojas ar Eiropas Labas ražošanas praksei atbilstošām laboratorijām, ražošanas un kvalitātes sistēmu, ko apliecina arī ISO 13 485 un ISO 22000 sertifikāti.
Par pamatu lepnuma sajūtai kalpo arī fakts, ka labvēlīgie dabas apstākļi un lokācija ļauj “SILVANOLS” komandai patstāvīgi izstrādāt un ražot produktus tepat Latvijā, kas savukārt sniedz iespēju ražotajā produkcijā pēc iespējas lielākā mērā saglabāt tīrā dabā pastāvošo ārstniecības augu vērtīgās īpašības un kvalitāti. “SILVANOLS” produktu dabīgo izcelsmi pastiprina arī produktu sastāvā izmantotā, pašu spiestā dabīgo augļu un ogu sula, kas kalpo kā neatņemama sastāvdaļa vairumā no kompānijas ražotajiem oriģinālproduktiem, kas ir 100% dabīgi, droši lietošanai, nesatur laktozi un glutēnu, ģenētiski modificētus organismus un nereti ir piemēroti lietošanai arī bērniem.  Jaunu produktu izstrādi nodrošina kompānijas R&D komanda sadarbībā ar ārstu asociācijām un vadošajiem nozares zinātniski pētnieciskajiem institūtiem.

"SILVANOLS" ir biedrs sekojošās asociācijās:

 “SILVANOLS” ar ozola spēku un viedumu savā identitātē 20 gadu laikā ir radījis stabilu pamatu, kas ir veicinājis daudzu sadarbības partneru un klientu uzticību. “SILVANOLS” atjaunotā grafiskā identitāte no plaša koka vainaga ļauj pievērsties detaļām, fokusējoties uz uzņēmuma galvenajām vērtībām.

Misija: "SILVANOLS" palīdz sabiedrībai justies labāk un dzīvot ilgāk, radot veselību veicinošus produktus no dabīgām izejvielām. 

Vīzija: kļūt par vadošo zaļās farmācijas uzņēmumu Baltijas valstīs, kuru atpazīst Eiropā un NVS, un kura produkcija ir pārstāvēta visā pasaulē.

“SILVANOLS”, tāpat kā arvien vairāk cilvēku visa pasaulē, vada pārliecība  - daba dziedē!

Ценности Silvanols

Daba/Tradīcijas

"Silvanols" vēsture sakņojas pārmantotajā baltu tautu dzīves ziņā, ārstniecības un Latvijas farmācijas tradīciju apvienojumā. Kamēr attīstītās pasaules valstis no jauna atgriežas pie dabas dziedniecisko spēju izmantošanas, Latvijā tās ir paaudzēs pārmantotas vērtības, kas nav zaudētas un “Silvanols” tās izmanto joprojām. Baltu tautas tradīcija - dabas velšu vākšana un izmantošana ārstēšanā un profilaksē garajos ziemas mēnešos- joprojām ir izplatīta un plaši praktizēta Latvijas iedzīvotāju vidū, tāpēc esam lepni par faktu, ka, ražojot dabas iedvesmotus un tradīcijām bagātus produktus mūsdienās, “Silvanols” pasaulē nes Latvijā atklātas ārstnieciskas vielas nosaukumu, kuru pagājušā gadsimta 30.gados atklāja zinātnieks, ķīmiķis Augusts Ošiņš, radot eļļu brūču dziedēšanai. "Silvanols" produktu pamatā ir senas tradīcijas, kas patērētājam starp mūsdienu ķīmiskajiem preparātiem sniedz iespēju izvēlēties arī produktus, kuru sastāvdaļas ir nākušas no tīras, neskartas dabas un to labās īpašības ir atzītas vairākās paaudzēs.

Dzīves kvalitāte/Dzīvesprieks

Pasaulē, palielinoties dzīves ilgumam, bet vienlaicīgi arī palielinoties ķīmiskajam vides piesārņojumam, cilvēki arvien vairāk novērtē dabīgas iespējas dzīves kvalitātes uzlabošanai. "Silvanols" izjūt rūpes un atbildību par cilvēku dzīves kvalitāti, tāpēc ražo dabīgus produktus, kurus vēlas popularizēt un padarīt pieejamus visā pasaulē ikvienam, kurš ir zaļa un veselīga dzīvesveida piekritējs vai vēlas samazināt sintētisku vielu lietošanu veselības uzturēšanā. Lietojot “Silvanols” radītos produktus ikdienā, cilvēkiem tiek piedāvāta iespēja sasniegt jaunu dzīves kvalitātes līmeni, kura pamatā ir dzīvesprieks un centieni dzīvot ar lielāku atbildību pret savu un sev tuvo cilvēku veselību.

Vitalitāte

Darbs uzņēmumā ar augstām morāles normām un misiju palīdzēt uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti, pārliecība par produktu augstvērtību un unikalitāti sagādā gandarījumu ikvienam uzņēmumā "Silvanols" strādājošam. Vitalitāte ir atslēga ceļā uz panākumiem un inovācijām, jo uzņēmuma darbinieki patiesi mīl un tic tam, ko dara. Vitalitāte ir logotipā, dzīvīgajos produktos, attīstībā un “Silvanols” komandas garā, ko ir novērtējuši arī sadarbības partneri un patērētāji. Zaļā ir ne tikai dabīguma simbols, tā ir arī optimisma krāsa, kurā uzņēmums krāso katru savu panākumu.